Międzychód

zmień miasto »

Christianapol Sp. z o.o. ogłosił w poniedziałek upadłość likwidacyjną

Przejdź do artykułu

KOD

Komentarze (1728)

P.ZGRAJEK: TAK JUTRO TJ 29.04.2014 O 16.30 BEDZIE POD ZAKLADEM INTERWENCJA Z POLSATU,TJ OSOBISCIE PRZEZEMNIE POTWIERDZONA WIADOMOSC!!PANI Z INTERWENCJI PROSI O PRZYBYCIE JAK NAJWIECEJ OSÓB POD ZAKLAD.

2014-07-24 14:13

FMI : podobno 29 04 2014 w Łowyniu o 16 30 ma być INTERWENCJA z Polsatu

2014-07-24 14:13

FMI : coś nowego w sprawie
http://www.kancelariaww.pl/wp-content/uploads/2014/04/Sprawozdanie-podkomisji.pdf

2014-07-24 14:13

xyz: dziekuje że ktos w koncu zauważył moj wpis tylko tych pieniędzy jakos nie widać w pup twierdzą co innego mówią że się starali to gdzie się one podziały

2014-07-24 14:13

ATENA: xyz pisze : Z rezerwy Funduszu Pracy wynoszącej w 2013 roku 308,3 m|n zł., Minister Pracy i Polityki
Społecznej przęznaczył kwotę 40 mln zł na finansowanie programów dotyczących zwolnień z
pracy Z przyczyn niedotyczących pracowników. Do dnia 31 lipca br. z Powiatowego Urzędu
Pracy w Międzychodzie gdzie znajduje się siedziba Christianapol Sp. z o.o' Fabryka Mebli
Tapicerowanych nie wpłynął wniosek o dodatkowe środki z rezęrwy Ministra na realizację
programów obejmujących osoby, które utraciły pracę w związku ze zwolnieniami
grupowymi. I RACJA DLACZEGO NASZE WŁADZE LOKALNE I GAZETA NIE ZAPYTAJĄ KIEROWNICTWA PUP --- DLACZEGO---, KTO BY TAM SIĘ MARTWIŁ O NIC NIE ZNACZĄCĄ GRUPĘ SPOŁECZEŃSTWA PRZECIEŻ TO ANI LEKARZE, ANI GÓRNICY CZY NAUCZYCIELE !!!!

2014-07-24 14:13

swój: rozmawiałem panią syndyk i kazał czekać na wejście ustawy wtedy dostaniemy pieniądze niedawno dowiedziałem się z pewnego żródla że pani syndyk za dzierżawe policzył sobie 200tyś miesięcznie i po roku czasu ten ktoś będzie musiał kupić zakład!!!!!!!!!!!!!! gdzie ona znajdzie takiego jelenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014-07-24 14:13

Duzy BoB: cos tu ucichlo. Moze ktos ma jakies nowe informacje

2014-07-24 14:13

były pracownik: Czy szanowna pani syndyk może dla nas wypłacić pieniądze z socjalnego??

http://www.poradaprawna.pl/porady/co-sie-dzieje-z-zakladowym-funduszem-swiadczen-socjalnych-przy-ogloszeniu-upadlosci-firmy-zakladu,119545.html

2014-07-24 14:13

zorientowany: Jaka pani syndyk ona nie ma nic do ustawy.Przeczytaj projekt a potem się wypowiadaj.Jak chcesz to idź do prawnika ale już nie mąć innym w głowach

2014-07-24 14:13

swój: jaka ustawa w Polsce działa wstecz? Chyba tylko ta o której mówi pani syndyk!!!!!!!!!!! Do hyp wolę coś robić i starać się odzyskać swoje pieniądze niż siedzieć jak ty i narzekać przynajmniej wiem e starm się coś zrobic niż póżniej mieć pretensje do siebie że nic nierobiłem

2014-07-24 14:13

zorientowany: masz rację zawiniła pani syndyk i to nie jest pomówienie To jest wypowiedź ministra przed komisją. Zgodnie z tym co powiedział "nasz" poseł ;możesz się z nią sądzić i raczej wygrasz ale potrwa to 5 lat a prawnik zedrze z ciebie tyle kasy że niewiele zostanie dla ciebie(nasz przegrał to teraz żeby nie stracić 8 % wspomaga ustawę i panią syndyk-brak honoru)W tej chwili najlepiej poczekać za ustawą i nie robić już sobie większych kosztów. Parę osób ciężko społecznie pracowało nad tym poświęcając swój prywatny czas więc nie zapomnijmy im za to podziękować

2014-07-24 14:13

hyp: ale odważny. może faraona też do sądu podasz że piramidy postawił w egipcie a nie w mniszkach

2014-07-24 14:13

swój: ja się dowiedziałem że pani syndyk zawiniła bo w terminie nie dostarczyła dokumentów do fśg i to przez to nie dostaliśmy pieniędzy byłem u prawnika i powiedził że powinniśmy teraz założyć sprawę przeciwko pani syndyk za zaniedbanie i to ona powinna nam wypłacić pieniądze z własnych kieszeni a ona nam karze czekać na wejście ustawy która ma obowiązywać wstecz!!!!!!!!!!!!!!! absórd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja chcę rozliczyć panią syndyk i zakładam jej sprawę

2014-07-24 14:13

YYY: Złodzieje!

2014-07-24 14:13

Gall: Syndyk ma na to pieniądze z wynajmowania zakładu w Krajence. Czyli jej to idealnie pasuje.

2014-07-24 14:13

Wersja klasyczna | Serwisy mobilne Polskapresse